BİZİ ARAYIN ! 0532 500 36 99

Oto Dizayn nedir?


Oto dizayn, aracın göz zevkine hitap eden görünümü olması ve konforunu arttırmak için yapılan çalışmalardan oluşan hizmetlerdir. Ucuz ve çabuk yaptıracağım düşüncesiyle kalitesiz firmalar ile çalıştığınızda işçiğilinden ve ürün kalitesinden memnun kalmayacağınızın bilincindeyiz. Kusursuz işçilik gerektiren bu işi profesyonel, tecrübeli kişiler ve firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu sebeple senelerdir sektörde yenilikçi tasarımlarıyla hizmette olan Ayt Oto dizayna güvenebilirsiniz.İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Oto Dizayn firmamız, müşteri memnuniyetini önemseyerek kaliteli hizmet anlayışı, yenilikçi tasarımları ile 30 yıldır otomotiv sektöründe faaliyettedir.

Aracınızın yeni iç tasarımıyla göz zevkine hitap eden görünümü olması için bizi arayıp, araç dizayn hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kusursuz işçilik, yüksek kalite ve yenilikçi tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz.

Firmamız ayrıca oto cam, gemi-tekne-yat camları ve döşemeleri, oto koltuk, orijinal ve kendi üretimi araç koltukları, oto döşeme, panelvan araç içi kaplama, araç içi askılık sistemleri ,araç içi raf sistemleri, showroom araç dizaynı, mobil araç dizaynı, turizm & servis araç tasarımları, vip araç tasarımları, turizm araç iç dizayn hizmetleri vermektedir.